BULL NOT DEAD

Dvoudenní benefiční koncert kdy veškerý zisk (mimo náklady koncertu) z prodeje vstupenek bude předán dětskému hospicu v Brně kde se starají o děti s potřebou paliativní péče. www.dumprojulii.com
 
Akce je přímo spojená s našim benefičním kynologickým závodem Game of Thrones Bull Show pro bull plemena, který proběhne v místě a ve stejný víkend konání koncertu.
 
Těšit se můžete na energické kapely punk rocku, které vás nenechají chladnými v čele s legendární českou kapelou E!E.
 
PÁTEK
20:00-20:45 DneskaNe
21:10-22:15 E!E
 
SOBOTA
20:00-20:45 The Desperate Mind
21:10-22:15 Liquid Jesus
 
Vstupné pátek 300 Kč, sobota 300 Kč, oba dny 500 Kč
E!E (punk rock, Příbram)
Kapela byla založena v roce 1987 v Příbrami a od té doby jsou na neustálém turné. Jejich hudební provokace a pobuřování je známé napříč všemi generacemi. Na 35. výročí v roce 2022 potom přichystali vydání nového alba Poslední me!enu. Kapela je populární především díky pravidelnému živému vystupování. Již tradičně E!E zařazují do svého koncertního roku dvě turné s kapelami Tři sestry a S.P.S. Každoročně také pořádají v Příbrami vzpomínkový koncert pro Bakču.
Webovky: http://www.eecka.eu
 
DNESKANE (punk rock, kroměříž)
Svižná tříčlenná rocková kapela, tzv. POWER TRIO, které vás uhrane svými energickými, zběsilými koncerty doprovázenými mlhovými efekty a důvtipem frontmana. Zaručeně se na každém našem vystoupení pobavíte a pořádně zapaříte. Vznikli jsme 11. 11. 2011 v Kroměříži. Za dobu svého působení jsme vydali dvě studiová alba, několik singlů a 10 videoklipů. Naše poslední CD s názvem 2020 vyšlo v březnu 2020 a v současné době máme nahrané již třetí studiové album, které vydáme v březnu 2023. Odehráli jsme cca 200 koncertů po České republice a na Slovensku. V minulosti jsme vystupovali na mnoha letních festivalech jako např. Dřevorockfest, Zlín Film Festival, Rock in Kroměříž, Kamínka Kemp, Slavnosti piva pod komínem, Svatováclavské slavnosti, objevili jsme se i v éteru rádia Rubi, rádia Fajn Rock Music a dalších. Několikrát jsme se objevili i na obrazovkách televize Óčko Star a TV Rebel. Vystupovali jsme jako předskokani na koncertech kapel Rybičky 48, Pekař, zakázanÝovoce, Alkehol, Walda Gang, Traktor, Doga a Trautenberk. Na podzim jsme 2022 odjeli své první celorepublikové klubové turné, které neslo název POPITCHI TOUR 2022. V březnu 2023 vyjíždíme na další turné, tentokrát k novému albu, turné ponese název Z KRVE TVÝ TOUR 2023.
Webovky: https://dneskane.cz
 
LIQUID JESUS (heavy rock'n'roll punk - Brno)
Kapela Liquid Jesus se pomalu ale jistě začala formovat v květnu 2015. V následujícím roce přišly první koncerty a vydání třískladbového EP 'Time Machine'. Od té doby si Liquid Jesus zahráli jako support kapel Get Dead (USA), Johnny Firebird (GER), Nowherebound (USA), Michale Graves (ex-MISFITS), Adam Bomb (USA), UK SUBS (UK), The Vibrators (UK) nebo ex-člena legendárních W.A.S.P. Chrise Holmese. Díky výhře v soutěži 'Metrem na Čarodějáles' vystoupili také na Čarodějálesu 2017, jež přivítal i zvučná jména jako Clawfinger (SWE), Dog Eat Dog (USA) a další. V dubnu 2017 kapela vydala dva samostatné singly 'Misunderstood Soul' a 'Let's Go' a v srpnu 2020 EP 'Liquid Jesus' na MC. Kapela si za dobu své existence prošla několika personálními změnami. V současnosti se jedná o čtyřčlenné uskupení, které tvoří zpěvák Mates (od 2020), kytarista Danny (od 2018), baskytarista Lucas (od 2015) a bubeník Žili (od 2018). Vlastní tvorbu Liquid Jesus často označují pojmem 'heavy rock’n’roll punk', neboť je těžké styl jednoznačně zaškatulkovat. Jedná se o energickou fúzi kytarových žánrů, která je ovlivněna řadou různých kapel.
 
THE DESPERATE MIND (punk rock, Brno)
Energická čtyřčlenná punk rocková kapela z Brna, ovlivněná především americkými punkovými kapelami nového milénia. Tvoří ji Martin J. Polák (zpěv, kytara), Filip Buršík (kytara), David Havelka (baskytara) a Winc Janeček (bicí). Kapela vznikla v roce 2011, v roce 2014 nahrála svoje první studiové EP "Symptoms of the Ignition" a v roce 2015 pak svoje debutové album "Amassed Sickness". V roce 2016 se vydala na svoje první zahraniční koncerty do Rakouska a vydala nové EP "False Flag", po kterém vyrazila na tour po Evropě, zejména do Německa, Rakouska, Maďarska a Slovenska. V roce 2020 vydala kapela svoje druhé studiové album "All Walls Will Fall".